Buty turystyczne Brand new Balance są doskonałym połączeniem mody

classic Clásica list Lista threaded En Árbol
1 mensaje Opciones
Responder | En Árbol
Abrir este mensaje con la vista en árbol
|

Buty turystyczne Brand new Balance są doskonałym połączeniem mody

sunjake
Firma new balance 574 damskie Arch Support została założona w 1906 roku przez Williama J. Riley'ego, 33-letniego imigranta angielskiego w UNITED STATES. Oryginalna firma dostarczała tylko niektórych akcesoriów przeznaczonych do robienia butów dla ludzi lepiej. W 1934 roku Arthur Area dołączył do firmy my spouse and i objął strategię marketingową firmy Brand new Balance, która reklamowała swoje produkty osobom, które codziennie musiały stawać to pracę na co dzień. Niektóre źródła wskazują, że większość klientów podstawowej firmy Fresh Balance w tym czasie to be able to funkcjonariusze policji i kelnerzy.

Pierwszy but tenisowy New Balance (zwany "Trackster") został zaprojektowany przez córkę post zięć Rileya w 1961 roku, ale new balance 574 damskie nie zyskał wiele korzyści, dopóki nie zamienił się z Jimem Davisem. W Stanach Zjednoczonych w 1970 roku nastąpił szok biegów, your Boston był właśnie epicentrum tej burzy. W rzeczywistości Different Balance miał tylko sześciu pracowników, którzy produkowali około 30 par butów dziennie. Te specjalne buty zostały zaprojektowane dla klientów to specyficznych potrzebach. Davis odniósł ogromne sukcesy w rozwijaniu rynków dla firmy. W bardzo krótkim czasie buty sportowe Brand-new Balance były w dużym popycie w Ameryce Północnej.

Fresh Balance doświadczył wiele rzeczy w ciągu ostatnich kilku dekad. Otwarte zostały nowe fabryki w Anglii, a później w Chinach w celu rozszerzenia rynku. Istnieją pewne zasady w new balance 410 damskie na nogach First, New Balance musi utrzymać pięć fabryk w Stanach Zjednoczonych. Firma twierdzi również, że nie potrzebuje żadnego rzecznika prasowego w reklamie. Większość ludzi uważa to be able to za przyjazną dla konsumentów politykę. Buty turystyczne Brand new Balance są doskonałym połączeniem mody my partner and i trwałości. Zarówno oddychająca, jak i elastyczna, kształtują się na stopie klienta tak, jak zaprojektowano na zamówienie. Dzięki szerokim wachlarzom opcji my spouse and i wymagającym klientom jakości Brand-new Balance, buty te są doskonałym dodatkiem carry out każdej kolekcji.

Oprócz powyższych cech, buty turystyczne new balance 410 czarne wyposażone są w kamizelkę ochronną na przedniej stronie buta, aby uniemożliwić spowolnienie kamienistych kamieni. Mniej niż półtora funta, są wystarczająco lekkie, aby mogły być noszone, beer wystarczająco twarde, aby nawet rockiest trasy. Twoja stopa jest wspierana przez specjalnie zaprojektowaną wkładkę Abzorb (r). Te buty są zaprojektowane can kołysania stopy niezależnie od tego, jaki jest teren.